TEKNİK DİREKTÖR MURAT YOLDAŞ: “GÜZEL GÜZEL ÇALIŞIYORUZ”

Tokatspor, yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe ile ünlenen ve adı bilinen Topuk Yaylası Tesislerinde yapıyor. 08 Ağustos tarihine kadar Teknik Direktör Murat Yoldaş nezaretinde Topuk Yaylası’ndaki hazırlıklara dair bilgi aldık.

            Cep telefonu aracılığıyla ulaştığımız Teknik Direktör Murat Yoldaş “güzel güzel çalışıyoruz. Beklentilere karşılık verecek bir takım oluşturma aşamasındayız. Transferlerimiz devam ediyor.” dedi.

            Topuk Yaylasında 23 oyuncu ile çalışmaların devam ettiğinin bilgisi veren Teknik Direktör Murat Yoldaş “kamp yeri olarak çok güzel bir yerdeyiz. Tokat’tan sonra burada çalışmalara başladık. Oyuncularımızla çalışmalarımız gayet güzel. Transferlerimiz devam ediyor, aramıza katılacak oyuncularımız olacak. Yavaş yavaş kampı tamamlamaya çalışıyoruz. İstediğimiz takımı oluşturma aşamasındayız, kamp sonuna kadar tamamlamayı düşünüyoruz. Erzurum kampına da gideceğiz. Değişen bir kamp kadromuz oluyor. Yöneticimiz Ahmet Dursun bey var burada. Bugün (dün) Okay bey geldi ziyaretimize.” dedi.

HAZIRLIK MAÇI DEĞERLENDİRMESİ

            Kampın son günü bir hazırlık maçı planladıklarının bilgisini veren Murat Yoldaş, henüz netleşmenin olmadığını söylerken “takım oluşturma aşamasındayız, geçen seneden kalan bir takım olarak biraz sıkıntılıydı. Hem kadroyu oluşturup hem kampta olan oyuncularımızı hem gelen oyuncularımızı lige hazırlayıp, kaynaştırmak için güzel güzel çalışıyoruz. Taraftarlarımızın, camiamız beklentileri vardır ama bu beklentilere inşallah bu takım karşılık verecektir. Var gücümüzle çalışıyoruz, merak etmesinler.” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat