ERBAASPOR İLK HAZIRLIK MAÇINI OYNADI

Tokat’ımızı 2018-2019 sezonunda Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta temsil edecek Erbaaspor, Teknik Direktör Kenan Öztürk nezaretinde hazırlıklarını Erzurum’daki kampta sürdürüyor.

            “O Sene Bu Sene” sloganı ile yeni sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen Erbaaspor’da ilk hazırlık maçı Ofspor ile oynandı ve Furkan Çarkçı’nın 27. dakikada attığı golle sahadan 1-0 galip ayrılındı.

TARAFTAR KARTLAR SATIŞA ÇIKTI

            Erbaaspor, yeni sezon maçlarını izlemek isteyecek taraftarları için de Taraftar Kartlarını satışa sundu. “Şanlı taraftarımız için Taraftar Kartlar sahaya indi. Taraftarımızı sezon boyunca ‘O Sene Bunu Sene’ diye haykırmak için tribünlere davet ediyoruz. 2018/2019 Taraftar Kart Fiyatlarımız Şeref Tribünü 500 TL, A-B Blok Tribünler 150 TL, Doğu ve Kale Arkası Tribünleri 75 TL’dir” diye çağrıda bulunan Erbaaspor Kulübüne taraftarların da destek yorumları oldu.

TARAFTAR DESTEĞİ

            Erbaaspor taraftarlarının kulübe Taraftar Kartları için yaptığı destek açıklaması da şöyle oldu:

            “Herkes elinden gelen yardımı yapsın. Spor parayla olur. Takımına destek Erbaa’ya destek demektir. Erbaa’yı seven, Erbaa’nın takımını da sever. Bana ne diyemeyiz, çünkü içinde Erbaa var, başka Erbaa yok. Eskiden değil bir kere değil daima ayakta kalmak için zirvede olmak için Erbaaspor’a destek için bir kart da sen al. Erbaalıyım, Erbaa’yı seviyorum demek için. Erbaa’da turizm yok ama spor var, Erbaaspor var. Eleştirmek bedava sahip çıkmak destekle olur.”

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat