BAŞKAN AKÇEKAYA, KAMP ZİYARETİNDE FUTBOLCULARA KONUŞTU

BAŞKAN AKÇEKAYA, KAMP ZİYARETİNDE FUTBOLCULARA KONUŞTU
“GÖZLERİNİZDE GÜZEL BİR ENERJİ VAR”

 “Bir iş yaparken bir işi düşünün. Siz de antrenman yaparken antrenmanı, maç yaparken maçı düşünürseniz çok zor değil bu.”

 

Tokatspor, yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Topuk Yaylası’nda sürdürmekte ve bugün (08 Ağustos) itibariyle bitirip, iki gün iznin ardından ikinci kamp dönemi için Erzurum’ a geçecek.

Kulüp Başkanı Ufuk Akçekaya, geçtiğimiz günlerde İstanbul’daki Yönetici arkadaşları Ender Demirtaş, Bilal Dinç ile birlikte Fenerbahçe Topuk Yaylası’na giderek Başkan Vekili Ahmet Dursun, Teknik Direktör Murat Yoldaş ve Futbolcularla bir araya geldi. Futbolculara hitaben konuşan Başkan Akçekaya, güzel bir sezon geçirileceğini düşündüğü vurguladı. “Gözlerinizde güzel bir enerji var” diyen Başkan Akçekaya şunları söyledi:

“Güzel bir sezon olacağını düşünüyorum. Motivasyonla, inançla, gözlerinizde güzel bir enerji var. Dünyanın en zengin adamı diyor ki, “nasıl zengin oldum biliyor musunuz? Bir iş yaparken bir işi düşündüm. Siz de antrenman yaparken antrenmanı, maç yaparken maçı düşünürseniz çok zor değil bu. Olacaktır inşallah. Başta aileniz, kendiniz, takımımız en iyisini yaparsanız üst tarafa çıkacağınıza inanıyorum. Hepiniz belli yerlerden geldiniz, Ahmet Dursun zaten ülkemizin sayılı futbolcularından. Biz eğitimciyiz, biz de size gereken destekleri sağlayacağız.”

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat