ÖZEL GÜN EVLİLİKLERİ

Evliliklerde özel günlere denk gelen tarihler çiftler tarafından daha çok tercih ediliyor. Tokat’ta evliliklerini özel bir günle taçlandırmak isteyen 15 çift 08.08.2018 tarihini seçti.

            Dünya evine girmenin mutluluğunu yaşayan çiftler aileleri eşliğinde evlendirme memurluğunun yolunu tuttu. Günde ortalama 3 ile 6 nikahın kıyıldığı  Tokat Evlendirme Memurluğunda normal zamanlardan daha yoğun bir şekilde nikah kıyıldı. Bu özel günde nikah kıyanların sayısı 15’e çıktı.

SEKİZİN ANLAMI SONSUZLUK

            Trabzonlu Büşra Genç (23) ile Tokatlı Emre Genç (24) hayatlarını 08.08.2018 tarihinde birleştirdi.

            Evlenmek için bu özel tarihi tercih eden Büşra ve Emre çifti, “Bilerek bu günü seçtik ölümsüz olsun diye, çok mutluyuz. 8 in anlamı sonsuzluk demek. Biz de ömür boyu beraber, ölene kadar el ele olmak için bu tarihi seçtik. Çok şükür bu günü de gördük. Çok mutluyuz, bizim için bir nevi mucize oldu, çok güzel oldu, buradayız ve el eleyiz” dedi. 

Çiftin nikah törenine gelen yakın arkadaşları da genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dilediklerini ifade etti.

MUTLUYUZ

            Anlamlı bir tarihte evlenmeyi tercih ettiklerini belirten Düzceli Nagihan Elik (25) ve Tokatlı Ahmet Elik (23) çifti çok mutlu olduklarını ifade ederek “Özellikle evlilik tarihinin hatırlanması kolay olsun, daha çok akılda kalsın diye 08.08.2018 tarihi seçtik.  Ömür boyu güzel bir anı oldu bizim için, böylesine özel bir günde imza atarak mutluluğumuzu perçinlemek istedik” dedi.

            Ailelerde bu mutlu günde çiftleri yalnız bırakmadı. Günün anısına fotoğraf çekimleri yapıldı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat