ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Gaziosmanpaşa  Üniversitesi ve Yüksekokulları ile üniversite yurdunun sorunları ve güvenliğinin görüşüldüğü Üniversite Güvenlik Toplantısı, Vali Ömer Toraman  başkanlığında Valilik toplantı salonunda  gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Dr. Ömer Toraman’ın yanı sıra, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Vali Yardımcısı Mehmet Suphi Küsbeci, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan’da  katıldı.

Toplantıda, Yüksek Öğrenimde yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla alınan genel güvenlik tedbirleri görüşülerek, mevcut çalışmalar, üniversitede muhtemel asayiş olayları ile yurtların ulaşım ve güvenlik sorunları ele alınarak değerlendirmeler yapıldı.

Hayırlı ve sorunsuz bir Eğitim-Öğretim yılı geçirilmesi temennisinde bulunan Vali Toraman, toplantının sonunda yaşanabilecek olumsuz durumların önlenmesi açısından tüm ilgili kurumların koordinasyon içerisinde çalışarak üniversite ve yurt bölgelerinde öğrencilerle ilgili gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat