HENTBOLDA TÜRKİYE KUPASI MESAİSİ

Tokat’ımızı hentbol branşında 1. Lig’de temsil eden Tokat Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımı, Türkiye Kupası’nda ilk tur müsabakasına çıkacak. Fedakarlıklarla kurulan ve yine bin bir emekle ligde tutunmak için mücadele eden Gençlik Spor Hentbol Takımı, Türkiye Kupası’nın ilk tur maçını bugün Bolu ilinde oynayacak.

D GRUBUNDA YER ALIYOR

            Hentbol Türkiye Kupası 1. Turu 6 Grup’ta oynanıyor. İlimizin temsilcisi Gençlik Spor Takımı, D Grubu’ndaki 3 takımdan biri oldu. 3’lü grupta takımlar iki maç oynayacaklar. Birinci ve ikinci olan ekipler 2. Tura yükselecek.

            Gençlikspor’un D Grubunda Bolu Sebenspor Kulübü ile 1955 Batman Belediyespor Kulübü yer alıyor. Bolu’da Karaçayır Spor Salonu’ndaki maçlardan ilki bugün (14 Eylül Cuma) saat 14.00’da Tokat Gençlik Spor ile Bolu Sebenspor Kulübü arasında oynanacak. İkinci maç 15 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’da 1955 Batman Belediyespor Kulübü ile Tokat Gençlik Spor arasında, üçüncü maç da 16 Eylül Pazar günü Bolu Seben Spor ile 1955 Batman Belediyespor takımları arasında oynanacak. Puanlamada bir ve ikinci olan ekipler ikinci tura yükselecek.

            Gençlik Spor Hentbol Takımı Antrenörü Emre Dursun, ilimizi en iyi şekilde temsil etmek üzere Bolu’ya gittiklerini söyledi. Gruptaki Batman ekibinin 1 milyon liralık takım kurmuş, iddialı bir ekip olduğunu belirtti. Bolu Seben Spor takımının da kendilerine yakın bir takım olduğunu belirtti ve gruptan çıkan iki takımdan biri olmak için var güçleriyle mücadele edeceklerini vurguladı.

KAFİLEDEKİ İSİMLER

            Bolu’ya giden Tokat Gençlik Spor Kulübü Kafilesindeki isimler şunlar oldu:

            Antrenör Emre Dursun. Sporcular Abdullah Develi, Ö. Ahmet Buhur, Ahmet Öz, Mert Özdemir, Caner İkinci, Fatih Düzenli. Ekrem Tüfekçidere, Ahmet Çavdar, M. Bedrettin Altıkulaç, Murat Yılmaz, Musa Gedik, Onur Taş, Sedatcan Bektaş, Semih Menevşe, Mert Ayaz.

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat