HENÜZ NET BİR ŞEY YOK

Tokatspor Başkan Vekili ve Sportif Direktör Ahmet Dursun, Tokatspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş ile yolların ayrılıp ayrılmadığına dair henüz net bir kararın olmadığını belirterek, “Net bir gelişme yok, net gelişme olduğu zaman haber vereceğim” şeklinde konuştu.

            Tokatspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş’ın kulüpten istifa ettiğine dair söylentiler yayılmıştı.

            Tokatspor’daki gelişmelerle ilgili bilgi almak için ulaştığımız Tokatspor Başkan Vekili ve Sportif Direktör Ahmet Dursun gazetemize yaptığı açıklamada, Tokatspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş ile yolların ayrılıp ayrılmadığına dair henüz net bir kararın olmadığını belirterek, “Net bir gelişme yok, net gelişme olduğu zaman haber vereceğim” şeklinde konuştu.

RESMİ BİR GELİŞME YOK     

            Tokatspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş Ziraat Türkiye Kupasında oynanan Tokatspor- Nazilli Belediyespor maçından sonra yönetimin kan değişikliği yapmaya yönelik bir talepte bulunduğunu, resmi anlamda ise bir gelişme yaşanmadığını kaydetti.

ŞU AN TESİSLERDEYİZ

            Gelinen son durum ve yaşanan gelişmelerle ilgili bilgi aldığımız Tokatspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Geldiğimiz nokta itibari ile Tokatspor- Nazilli Belediyespor maçından sonra yönetimin bizden bir talebi oldu, ‘Bir kan değişikliği istiyoruz’ diye bir talepleri oldu. Bizde, böyle düşünüyorlarsa saygı duyarız dedik. Olay bu aşamada ama şu ana kadar bana ulaşan herhangi bir şey yok. Şu an tesislerdeyiz, öyle bir şey ulaşmazsa antrenman plan programını yapıp hafta sonuna hazırlanacağız.

YENİ OLUŞAN TAKIMLAR 6-8 HAFTA ARASI GELİŞİM GÖSTEREBİLİYORLAR

            “Yönetim bizden kan değişikliği olmasını istediğini söyledi, bizde olumlu talep verdik ama şu ana kadar da resmi bir işlem yapılmadı. Bizden bir talep gelmedi istifa edelim diye, ama yönetimden böyle bir talep geldi, bizde saygı duyuyoruz dedik.

            Her şeyin hayırlısı, biz bu takımın hep iyi olacağını söyledik. Yani normalde de yeni oluşan takımlar 6-8 hafta arası böyle bir gelişim gösterebiliyorlar. Yani şu an ki sonuçlara bakıp aldanmamak lazım, bu çocukların Tokatspor’u layıkıyla temsil ettiğine de ben inanıyorum ama biraz sabırlı olmak lazımdı tabi ki, kupa maçını saymazsak oynadığımız 4 maç itibariyle hakkıyla temsil ettiler. Sadece gol yolunda sıkıntımız oldu, o yönde de eksiklerimiz var. Bir oyuncumuz yan bağları koptu, sakatlığı var. Bir tane oyuncumuza lisans çıkaramadık. Yani alt yapıdan oynattığımız iki tane genç oyuncumuz var. Biz hiçbir zaman şikâyet etmedik, Tokatspor’u en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. İnanıyorum ki bu çocuklar çok daha güzel mücadele edecekler. Yönetim derse ki kan değişikliği olsun biz zaten onların taleplerine olumlu yanıt verdik, eğer böyle bir şey istiyorsanız saygı duyuyoruz dedik. İş bu aşamada kaldı. Şu aşamada tesise geldim. Evet, hocam aynen devam ediyoruz mu diyecekler, yoksa kan değişikliği istiyoruz vedalaşalım mı diyecekler? Biz Tokatspor’a hiçbir şekilde zarar gelmesinden yana değiliz çünkü sevdiğimiz bir yer. İki ayda çok büyük emek verdik, çok çalıştık. Çok sıkıntılar çektik. Yeni bir yapılanma her zaman çok zordur. Bekleyelim görelim süreci”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat