SULUSARAY ARAÇ FİLOSUNA YENİ İTFAİYE ARACI

            Sulusaray Belediye Başkanı Halil Demirkol, TBB tarafından Belediyenin araç filosuna 550 bin TL bedelinde itfaiye aracı hibe edildiği duyurdu.

            Demirkol, sosyal medya hesabından araç filosuna ilişkin yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

            "Girişimlerimiz sonucu Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından birlik üyesi olan Belediyemize bir adet tam teşekküllü 550 bin TL bedelli itfaiye aracı hibe edildi. TBB tarafından hibe edilen aracı incelemelerde bulunduk.

            Sulusaray Belediyesi olarak göreve başladığımız ilk günlerden itibaren halka daha iyi, daha hızlı ve daha verimli bir hizmet sunabilmek amacıyla araç ve ekipmanlarda yenileme ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

            Dönem dönem bütün fırsatları göz önünde bulundurarak, araçlarımızı yenileme ve geliştirme çabasındayız, daha önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığından 400 bin TL bedelli çöp toplama aracı, İl Özel İdaresinden kullanılabilir çalışır binek megan taksi, çöp aracı, itfaiye, kepçe, traktör, kamyon ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden binek taksi ve kamyonet kazandırmıştık.

            Belediye bütçemiz harici Büyükşehir Belediyemiz,Türkiye Belediyeler Birliği ve Özel İdare, Çevre Şehircilik Bakanlığımızca bizlere hibe ettiği şekliyle araç ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Bu faaliyetlerimizde bizlerin tek amacı var. Değerli halkımızı, hizmetin daha iyisi, daha verimlisi ve daha kalitelisiyle buluşturmaktır.

            Emeği geçen Türkiye Belediyeler Birliği’ne ve Başta İl Başkanımız Metin Polat’a,milletvekillerimize, ilçe başkanımıza, İl Genel ve Belediye Meclis üyelerimiz ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Rabbim hayırlı hizmetlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin."

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat