AKADEMİ ROYAL’DAN GÜZELLİK EĞİTİMİ

Medical Park Tokat Hastanesi’nde günümüzde en çok trend olan ince kıl tekniği, kaş yapımı, ipek kirpik,  lifting, kaş vitamini ile ilgili ücretsiz seminer yapıldı.

            Akademi Royal Eğitim Kurumları tarafından Medical Park Tokat Hastanesi’nde, Microblading, ince kıl tekniği, kaş yapımı, ipek kirpik,  lifting, kaş vitamini konuları ile ilgili ücretsiz seminer düzenlendi.Seminerde birebir eğitim, bilgilendirme ve canlı model çalışmaları oldu. Tokat Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Turan Ulaşlı ve Medical Park Tokat Hastanesi Güzellik Uzmanı Nursel Yürür’ün destekleri ile düzenlenen seminere Akademi Royal Eğitim Kurumları Kurucusu Aslıhan Çoban ve beraberinde eğitmenler katıldı. Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Songül Çoban, kirpik, lifting, ipek kirpik, kaş vitamini uygulamaları yaptı. Kalıcı makyaj uzmanı Damla Yalçınkaya’da kalıcı makyaj ile ilgili eğitimler verdi.

KASIM AYINDA SERTİFİKALI SEMİNER DÜZENLENECEK

            Tokat’ta 20-21-22 Kasım 2018 tarihlerinde üç günlük bir eğitim programı düzenleyeceklerinin bilgisini veren Akademi Royal Eğitim Kurumları Kurucusu Aslıhan Çoban, “2009 yılından beri Türkiye’deyiz. Milli Eğitime bağlı bir kurumuz, merkezimiz İstanbul’da, Bahçeşehir ve Bakırköy’deyiz. Bununla birlikte Tokat’ta Medikal Park Hastanesi Güzellik Biriminde bir program organize ettik. Bu programda, Microblading günümüzde en çok trend olan ince kıl tekniği, kaş yapımı, ipek kirpik,  lifting, kaş vitamini ile ilgili ücretsiz bir seminer yaptık. Kuaförler Odası Başkanı Turan Ulaşlı’nın da destekleriyle. Güzel uygulamalar yaptık, herkes çok sevdi, katılım çok iyiydi. Birebir eğitim, seminer ve bilgilendirme yaptık. 20-21-22 Kasım 2018’de üç günlük bir eğitim programımız olacak. Özellikle kıl tekniği Microbladingile ilgili, o zaman katılımcılara sertifika vereceğiz. Tokat Medikal Park Hastanesinin Güzellik Biriminde olacak eğitim seminerimiz. Hem bilgilendirme oldu, hem canlı model çalışmaları oldu. Uygulamada yaptık, ürünlerimiz var onlara bakmalarını sağlıyoruz, eğitim içeriklerimizin broşürleri var, onların tanıtımını yapıyoruz. Resmi kurum olarak bizde üzerimize düşeni yapmaya gayret ettik. Doğru kişilerden doğru ellerden öğrenilmesini istedik. Sosyal medya hesaplarımızdan insanlar bizi takip edebilir, ulaşabilir, ücretsiz seminer talep eden olursa gelebiliriz” şeklinde konuştu.

UYGULAMALAR ÇOK BAŞARILI

            Medical Park Tokat Hastanesi Güzellik Uzmanı Nursel Yürür yaptığı konuşmada, “Akademi Royal firması ile beraberiz. Daha öncesinde de bir iş birliği yaptık, hocamızın eşliğinde güzel bir okul kuruldu, eğitimleri burada veriyoruz, İstanbul’da da sınavlar yapılıyor. Tokat’ta bir güzellik okuluna sahip olduk Aslıhan Hocamızın sayesinde. Uygulamalarımız çok başarılı, hareketli geçti. Çok güzel şeyler öğrendi gelen misafirlerimiz. Kasım ayında eğitim semineri olacak burada. Sertifikalı bir seminer düzenlenecek. Eğitime katılmak isteyenleri davet ediyoruz. Microblading eğitimi Kasım ayı içerisinde olacak” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat