REŞADİYE DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

Reşadiye’ye doğalgaz verilmesi için ilk test denemesi yapıldı. Reşadiye meydanındaki ilk ateşi Kaymakam Murat Mete, Belediye Başkanı Cemil Kılıç, Cumhuriyet savcıları ve AKSA Doğalgaz yetkili birlikte yaktı.

            Belediye Başkanı Cemil Kılıç yaptığı konuşmada, “Doğalgazı inşallah yıl sonuna kadar inşallah doğalgaz ilçemizde evlerde kullanılmaya başlayacak. Doğalgazın ilçemize gelmesi için emeği geçen Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milletvekillerimize, bürokratlarımıza ve işi yapan AKSA Doğalgaz şirketine ilçemiz halkı adına teşekkür ediyorum. Hapsinden Allah Razı olsun. Tekrar doğalgazın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

            Kaymakam Murat Mete ise yaptığı konuşmada, “Türkiye ekonomik büyümede çağı yakalamış olup, gördüğünüz gibi Reşadiyemiz’de de doğalgazın ilk ateşini tutuşturduk. Bizler mülki idare amiri olarak burada görev yapıyoruz ama buranın bir ferdi olarak çok mutluyuz. Reşadiye’ye doğalgazın benim görev zamanımda gelmesi de benim için ayrı bir mutluluk kaynağı.

            Bu güzel hizmetin ilçemize getirilmesinde emeği geçen Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, tüm bürokratlarımıza ve özellikle gece gündüz çalışarak bu aşamaya getiren AKSA Doğalgaz çalışanlarına teşekkür ediyorum. Tekrar doğalgazın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

            Konuşmaların ardından test denemesi için ilk ateş yakıldı.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat