REŞADİYE KAYMAKAMI BELDELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, Hasanşeyh, Baydarlı ve Cimitekke kasabalarında çeşitli inceleme ve denetlemelerde bulundu.

            Ziyarette Jandarma Komutanı Metin Kuru ve Emniyet Amiri Ramazan Saka hazır bulundu. Ziyaretlerine Hasanşeyh Kasabasından başlayan Kaymakam Mete, ilk önce Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Hasanşeyh Belediye Başkanı Recep Külekçi ve çalışanları tarafından Belediye binası girişinde karşılanan Mete, Belediye ziyaretinin ardından Hasanşeyh’te bulunan okul, kütüphane ve sağlık ocaklarını ziyaret ederek çeşitli inceleme ve denetlemelerde bulundu. Ziyaret ettiği okullarda öğrencilerle yakından ilgilenen Mete, onlarla bir süre sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi.

            Daha sonra ziyaret kapsamında Baydarlı Belediyesine giden Kaymakam Mete, burada da okul, sağlık ocağı ve Baydarlı Karakolunu ziyaret etti. Baydarlı Karakolunda askerlerle kısa bir süre sohbet eden Mete, Baydarlı Karakolunda bulunan Komando taburunu da ziyaret ederek, “İhtiyaçlarının karşılanması noktasında gerek Komutanlarımızın gerekse bizlerin devlet olarak her türlü yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizlerin sayesinde vatandaşlarımız huzur ve güven içerisinde yaşamlarını sürdürüyor. Ayrıca sizlerin varlığı, daha cesur kararlar almamız noktasında bizlere de güç veriyor. Sizlere İçişleri Bakanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızın selamlarını bizlere verdiği talimatları doğrultusunda iletmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

            Programın son bölümünde ise Cimitekke Kasabasını ziyaret eden Mete, ilk önce Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Son olarak Cimitekke Sağlık Ocağını ziyaret ederek çeşitli inceleme ve denetlemelerde bulunarak programı sonlandırdı.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat