11.ULUSLARARASI ERSAN TURAN KİCK BOKS ORGANİZASYONU

11.Uluslararası Ersan Turan Kick Boks Organizasyonu 24 Kasım 2018 tarihinde Hüseyin Akbaş Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Tokat'ın tanıtımlarının da yayınlanacağı  organizasyonun gerekli desteğin sağlanması durumunda A SPOR kanalından canlı olarak yayınlanacak.

            2007 yılından bu yana her yıl yapılan ve haklimizin ilgiyle takip ettiği 11.Uluslararası Ersan Turan Kick Boks Organizasyonu 24 Kasım 2018 tarihinde Hüseyin Akbaş Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

            Birbirinden değerli dünya çapında isim yapmış sporcuların mücadele edeceği gecenin anlatımını Duayen yorumcu Orhan Ayhan yapacak.

            Tokat'ın tanıtımlarının da yayınlanacağı  organizasyonun gerekli desteğin sağlanması durumunda A SPOR kanalından canlı olarak yayınlanacak.

            Tokat Valiliği Tokat Belediyesi ve Tokat'taki Ticari kuruluşların desteklediği ile gecede 7 maç yapılacak. Gecede yer alacak sporcuların son yılların en iyi kadrosu olduğunu söyleyen Ersan Turan, "Masoud Minaesi-Yusuf Memedov, Kadir Yıldırım-Said Anord Kasongo ve Erkan Varol" maçlarına dikkat çekti.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat