KAYMAKAM METE'DEN, EKSİKSİZ HİZMET VURGUSU

Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, Reşadiye SGK ve Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti. Kaymakam Mete, kamu hizmetlerinin vatandaşlara daha etkin ve verimli şekilde sağlanması amacıyla süresinde ve eksiksiz yerine getirilmesi gerektiğini ifade etti.

            Reşadiye Kaymakamı Murat Mete kamu kurumu ziyaretleri kapsamında SGK müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti. Emniyet Amiri Ramazan Saka’nın da eşlik ettiği ziyarette, çalışanların odalarını tek tek dolaşarak inceleme ve denetlemelerde bulunan Kaymakam Mete, kolaylıklar diledi. Daha sonra iş ve işlemlerini yaptırmak için gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Kaymakam Mete, kamu hizmetlerinin vatandaşlara daha etkin ve verimli şekilde sağlamak amacıyla süresinde ve eksiksiz yerine getirilmesi gerektiğini ifade etti. Daha sonra kurum müdürlerinden, kurumların genel durumu ile ilgili brifing aldı.

            Ayrıca “20 Kasım Çocuk Hakları Günü” dolayısıyla, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Reşadiye Kaymakamı Murat Mete tarafından verildi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat