AK PARTİ'DE SEÇİM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Başkan Polat, ilçe ve beldelerde belediye başkan adayı değerlendirmesinin sürdüğünü belirtti.

            31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için Ak Parti Tokat İl Teşkilatı hazırlıklara devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Polat, seçim çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Tokatlı hemşerilerimizin teveccühünü kazanmış, mevcut belediye başkanımız Eyüp Eroğlu'nun tekrar belediye başkan adayı olarak gösterdi. İlçe ve belde belediye başkan adaylarımızın değerlendirmeleri genel merkezimiz nezdinde devam ediyor.  AK Parti, kuruluşundan bugüne halkına hizmet sevdalısı olmuştur. 2004 Yerel seçimlerinden bu yana, tanınmaz halde olan il, ilçe ve beldelerimize, hayal edilemeyen hizmetleri Ak Belediyeler getirmiştir.  Yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinin öncesinde geçen haftalarda gerçekleştirdiğimiz ilçe belediye başkanlıklarımız için e-temayül sonrasında gerekli çalışma genel merkezimizde yapılıyor. Bu esnada ise bizler, belde belediye başkanlıklarımız için ilimizde bulunan 25 beldemizde, belediye başkanlığı için 46 aday adayımız ile mülakatımızı yaparak gerekli notlarımızı aldık. Genel merkezimiz ile değerlendirmeleri yaptıktan sonra, ilçe belediye başkan adaylarımızın açıklanmasının akabinde, belde belediye başkan adaylarımız da kamuoyu ile paylaşılacak. 3 Aralık’ta da sona eren il genel meclisi, il, ilçe ve belde belediye meclis üyelikleri için toplamda 137 başvuru aldık ve yine aynı şekilde gerekli çalışmalarımız sonrasında aday olan meclis üyelerimiz de kamuoyu ile paylaşılacak.” diye konuştu.

            Tüm seçimlerde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de halkın doğru bir karar vereceğini ifade eden Polat, Yönetim kurullarımız olarak, tüm dikkatimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Yine her dönem olduğu gibi bu dönem de halkına hizmet etme aşkını en yüksek ölçüde temsil edecek adaylar, Ak Parti'de olacaktır. 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin, ülkemiz, milletimiz ve memleketimiz için hayırlar getirmesini temenni ederim. Feraset sahibi milletimizin, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de doğru kararı vereceğinden en ufak şüphemiz yoktur.” dedi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat