TAHAD YÖNETİM KURULUNDAN BAŞKAN EROĞLUNA ZİYARET

 TAHAD Yönetim Kurulu üyeleri Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na ziyarette bulundu.

TAHAD yönetim kurulu Başkanı O. Faruk BAL ve yönetim kurul üyeleri Başkan Eroğlu’nu makamında ziyaret ederek 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde tekrar aday gösterilmesinden dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

TAHAD Yönetim Kurulu üyeleri, aynı zamanda TAHAD Başkan yardımcılığı görevini de yürüten Başkan Eroğlu’na başarılar diledi. 

Ziyarette konuşan TAHAD Başkanı O. Faruk Bal, “Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu’nun 31 Mart 2019 yerel seçimlerde tekrar aday gösterilmesinin gurur verici olduğunu belirterek, “Yaklaşık 4,5 yıldır Tokat belediye başkanlığınız döneminde Tokat’ımıza yapmış olduğunuz hizmetlerden, çalışmalarınızdan ve bu başarınızındın ötürü şahsım ve yönetim kurulumuz adına sizi tebrik ediyorum. Bizler TAHAD olarak bundan sonraki hizmetlerinizde, çalışmalarınızda bize ne düşüyorsa yanınızdayız.  19 yıldır faaliyet gösteren derneğimizin içinden Tokat Merkez, Artova, Yeşilyurt, Sulusaray ve Çamlıbel Belediye başkanlarımızın TAHAD ın içinden belediye başkanı olması da bizleri ayrıca mutlu etmiştir.  Ben TAHAD üyesi arkadaşlarımızın çok güzel yerlerde olmasını arzu eden biri olarak sizi tekrardan tebrik ediyorum” diye konuştu.   
            Başkan Eroğlu, bu ziyaretin kendisini çok memnun ettiğini belirterek, “Beraber çalıştığımız ağabeylerimize, kardeşlerimize hoş geldiniz diyorum. Başkanımızın da ifade ettiği gibi; 19 yıla yakın bir süredir TAHAD Derneğimizde Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktan dolayı duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. 19 yıl önce başkanımızın gel beraberce TAHAD derneğimizde çalışmalar yapalım dediğini ve de Artova, Yeşilyurt, Sulusaray, Çamlıbel ve Tokat Merkez de kültür, sosyal faaliyetler yaptığımızı ayrıca Havzamız köylerine gidip bir takım çalışmalar yaptığımızı dün gibi hatırlıyorum.  TAHAD güçlü bir dernek ve nüfus olarak da Havzamız dışında Tokat merkezinde yaşayan çok havzamız insanımız bulunmaktadır. Bundan sonra bize hizmet etmek, çalışmak düşer. Bununla birlikte havzamız için bize ne görev düşerse her zaman hizmete hazırım.  İnsanların gönüllerine girmek, dualarını almak bizim için çok önemlidir. Niyetimiz hayır. Böylesi bir kalabalıkla gelip ziyaret edip, motive ettiğiniz içinde sizlere çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat