NİYETİ HALİS OLUNCA KİŞİNİN HAYROLUR AKİBETİ HER İŞİNİN

31 Mart 2019 Yerel Yönetimler seçimlerinde Zile ilçemizde Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adayı olarak başvuruda bulunan Tokat İŞGEM Genel Müdürü, KOBİ Danışmanı Yüksel Tokuşçu “yüzü gülen bir Zile için her şeyiniz olmaya ve her cefaya ben varım.” mesajı verdi.

            Zile Belediyesi Başkanlığı için Ak Parti’den aday adayı olan Yüksel Tokuşcu’nun kamuoyuna verdiği mesajları ve sözleri şöyle oldu:

            “Şair EŞREF, Şair Eşref gibi halis, Gazi Osman Paşa gibi cesur yürekle destan yazacağız. Yeni Nesil Belediyecilik anlayışımızla gönüllere zenginlik, aşımıza bereket katacağız.

İmkansızlıkla imkan dahilinde olanı kararlılığımızla başaracağız. Küskünleri çekerek ve gücümüzü birleştirerek, her zorluğu beraber aşacağız. Herkese eşit muamele ederek hizmet ve kalite anlayışımızı dillerde dolaştıracağız. Proje kültürümüze farklı bakış getirip hep beraber yeni hedefler koşacağız.

Kalp dünyadaki ahiretimizdir. İnsana değeri her şeyin üstünde tutacağız. Dertler paylaştıkça azalır, geçim derdimizi istihdamla azaltacağız.

Gücümüzü birlikle sesimizle duyuracağız. Azalan değil artan ve yaşayan genç nüfus olacağız. Küçülen değil her zenginliğiyle her gün büyüyen müthiş bir şehri beraber yaşayacağız.

İsmimizi başarılarla sadece TOKAT'a değil TÜRKIYE hafızasına kazıtacağız.

Hayalleri ve hedefleri küçük olanlar başarı merdivenlerine tırmanamazlar. Farkındalıkla yaşarsak olgunluğun sırrına ereriz. Aksi halde ezilir ve insanca yaşama erdemini dahi göremeyiz.

Sevdası benim gibi ZİLE olanlara sesleniyorum.

Bizim başka Zilemiz mi var? Zile'de her taşı tutmaya, her zorluğu aşmaya,
yüzü gülen bir zile için her şeyiniz olmaya ve her cefaya yüreğimle ben varım.

Sessiz çığlınızın sesi olacağıma söz veriyorum.

Yeter ki hep beraber Zile’yi ayağa kaldıralım.

Okuduk, okuttuk, düşündük, eğittik ve yüreklere dokunarak uyguladık. Neticelendirmek artık sizlerin elinde.

 

Hep beraber yüreklerimizdekini büyütmeye ve beslemeye var mıyız?”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat