YAMAÇ PARAŞÜTÜ BAŞLANGIÇ BELGELERİ VERİLDİ

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Zile Kaymakamlığı ve Zile Belediyesi’nin ortağı olduğu, Zile Sportif Havacılık Kulübü tarafından yürütülen proje kapsamında, yamaç paraşütü başlangıç kursuna katılan sporculara belgeleri verildi.

            “Gökyüzünde Bana Da Yer Ver” Projesi kapsamında gerçekleştirilen yamaç paraşütü başlangıç kursu sertifika törenine Zile Kaymakamı Kubilay Ant, Zile Belediye Başkan Vekili Ahmet Keskin, Zile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Sargın, Zile Sportif Havacılık Kulübü Başkanı Mehmet Bayraktar ile kurum ve daire amirleri ile çok sayıda sporcu kursiyerler ve dernek üyeleri katıldı.

            Kulüp Başkanı Mehmet Bayraktar’ın konuşması ile başlayan törende, Bayraktar öncelikle kulüp ve proje ile ilgili bilgiler aktardı. Proje ortaklarına, emeği geçen tüm üyelere ve katılımcılara teşekkürlerini sundu.

            Böyle çalışmaların; hem gençlerin zinde olmaları, hem de bölgenin tanıtımı açısından önem arz etmekte olduğuna vurgu yapan Zile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Sargın; emeği geçen herkese teşekkürlerini sunarak, sporcular için de bu çabalarının artarak devam etmesini diledi.

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat