OKULLAR ARASI KROS MÜSABAKALARI GÜMENEK'TE

2018-2019 eğitim öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri Atletizm Kros Grup Yarışmaları 22 Aralıkta Gümenek Kros parkurunda düzenlenecek.

            2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Atletizm Kros Grup Yarışmaları;

Tokat, Amasya, Ardahan, Artvin, Bayburt, Erzincan, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Sivas, Trabzon, Erzurum, Ağrı, Ankara, Kayseri, Nevşehir, Hatay ve Gaziantep olmak üzere toplam 22 ilden 78 takım ve 600 sporcunun katılımıyla 22 Aralık 2018 Cumartesi günü Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Gümenek Kros parkurunda düzenlenecek.

            Yarışmada Tokat'ı Yıldız Kızlar ve Erkeklerde temsil eden Zile Evrenköy Şehit Naci Yavuz Ortaokulu, Genç  Kızlarda Turhal Osman Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Genç Erkeklerde Zile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi temsil edecek.

Ferdi olarak ilimizi temsil edecek sporcular ise şöyle:

Umut İsot -Yeşilırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Abdullah Shahmardan - Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özlem Uçar - Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sevdiye Uzun - Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Mehmet Sırdaş Baysal - Atatürk Ortaokulu

Devran Göçener - Gülbahar Hatun Ortaokulu

Nehir Gayretli - Arpa Ören Ortaokulu

Kardelen Behram - Reşadiye 15 Temmuz Şehit Erkan Yiğit Ortaokulu

            Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak yarışmalara katılan tüm okullarımızın idareci, beden eğitimi öğretmeni ve sporcularına başarılar dileriz." denildi.

OKUL SPOR FAALİYETLERİ KROS GRUP YARIŞMALARI

            Teknik Toplantı 21 Aralık 2018 Cuma günü Saat:17.00'de Tokat Gençlik Merkezi Konferans salonunda yapılacak.

Tarih: 22 Aralık 2018 Cumartesi

Yer: Gümenek Kros alanı          

Saat: 10.00

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat