ATLETİZMDE EN’LER BELİRLENDİ

Gençlik ve Spor Bakanlı - Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları faaliyet programında yer alan 22 İlden 61 Takım ve 600 sporcunun mücadele ettiği Okul Sporları Gençler-Yıldızlar Kros Grup yarışmaları Gümenek Kros Parkurunda birbirinden heyecanlı ve nefes kesen mücadelelerle tamamlandı.

            Yarışmaların devamında düzenlenen ödül töreni ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Şube Müdürleri Celal Yurdakul, Ömer Besler, Oktay Düzen, Pazar İlçe Müdürü Gökhan Zahid, Okul Sporları Şefi Abdülkadir Nakaç, Atletizm İl Temsilcisi Galip Torbalı ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından kategorilerinde dereceye girerek Türkiye Şampiyonası vizesi alan sporcu ve takımların madalya ile başarı belgeleri takdim edildi.

KROS YARIŞMA SONUÇLARI

Yıldız Kızlar

Ferdi Sıralama

1.Münevver Akkuş – Kayseri Mehmet Soysaraç Ortaokulu

2.Ebru Yakut – Kayseri Battal Gazi Şehit Selim Şener Ortaokulu

3.Feride Gül Şen – Kayseri Battal Gazi Şehir Selim Şener Ortaokulu

4.Berfin Kara – Erzincan Ulala 75.yıl Bayrak Ortaokulu

Takım Sıralaması

1.Sivas Süleyman Demirel Ortaokulu

2.İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Çeşme Ortaokulu

3.Tokat Zİle Evrenköy Şehit Naci Yavuz Ortaokulu

4.Hatay Tepehan Ortaokulu

Yıldız Erkekler

Ferdi Sıralama

1.Furkan Mutlu – Kayseri Osman Düşüngel Ortaokulu

2.Baran Kara – Erzincan Ulalar 75.Yıl Bayrak Ortaokulu

3.Cemil Yücel – Nevşehir Derin Kuyu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

4.Emre Karaoğlan – İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Ortaokulu

Takım Sıralaması

1.Kayseri Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

2. İstanbul Küçükçekmece Söğütlü Ortaokulu

3.Bayburt Gökçedere İmam Ortaokulu

4.Ordu Gürgentepe Cumhuriyet Ortaokulu

Genç Kızlar (A)

Ferdi Sıralama

1.Elif Şura Özdemir – Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

2.Özlem Uçar – Tokat Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.Kübra İme – Erzurum Spor Lisesi

4.Arzu Yıldız – Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

Takım Sıralaması

1.Erzurum Spor Lisesi

2.Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

3.Gümüşhane Kanuni Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi

4.İstanbul Ümraniye Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Kızlar (B)

1.Ceren Ziyalar – Erzurum Spor Lisesi

2.Sibel Topuz – Gümüşhane Spor Lisesi

3.Zerda Aksu – Erzurum Spor Lisesi

4.Karedelen Taşcıoğlu – Gümüşhane Spor Lisesi

Genç Erkekler (B)

Ferdi Sıralama

1.Mevlüt Aras – Erzurum Spor Lisesi

2.Yusuf İslam Acar – Erzurum Spor Lisesi

3.Cem Şiman – Görele Anadolu Lisesi

4.Rahmican Şevran - Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

Genç Erkekler (A)

Ferdi Sıralama

1.Mikail Kaya – Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

2.Sefacan Sever – Gümüşhane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

3.Yusuf İpek –Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

4.Şakir Yeşil – Erzincan Spor Lisesi

Takım Sıralaması

1.Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

2.Erzurum Spor Lisesi

3.Erzincan Spor Lisesi

4.Gürgentepe Şehit Ahmet Yaşar Anadolu Lisesi

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat