VALİ BALCI, DEFTERDARLIK ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

İlimizde hizmet veren kurumları daha iyi tanımak, genel durumu görmek, yapılan çalışmaları yerinde incelemek, kurumların sorun ve taleplerini tespit etmek için kurumlardan brifing almaya devam eden Vali Dr. Ozan Balcı, Defterdarlığı ziyaret ederek Defterdar Musa Avcu’dan kurumun çalışmaları hakkında brifing aldı.

            Vali Dr. Ozan Balcı Defterdarlık ziyaretinde İl Defterdarı Musa Avcu, Personel Müdürü Güler Yıldırım, Muhakemat Müdürü Gökhan Ayık, Muhasebe Müdürü Hasan Çiftçi, Vergi Dairesi Müdürü Ümit Kökdemir, Gelir Müdürü Ömer Yılmaz, Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Vedat Ata ve kurum personeli tarafından karşılandı. Vali Dr. Ozan Balcı’ya defterdarlık teşkilat yapısı, personel durumu, hizmet binası, ilçe hizmet binaları, araç ve teçhizat durumu, basit usul vergi mükellef sayısı,  gerçek usul vergi mükellef sayısı, kurumlar vergisi mükellef sayısı, KDV mükellef sayısı, İl ve ilçe mükellef sayıları, 2018 yılında tüm gelirler tahakkuk ve tahsilat tutarları, 7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanunla kesinleşmiş alacaklar, İlimiz gider birimi harcamaları, 2018 yılı Muhakemat Müdürlüğü çalışmaları, ihtiyaç ve sorunlar hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

            Sunulan brifingi beğendiğini belirterek, emeği geçen herkese teşekkür eden Vali Dr. Ozan Balcı, kurum personeline başarılar diledi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat