OKA UZMANLARINDAN TOKAT'IN TARIM VE TARIM SANAYİSİNE İLİŞKİN PROJE TALEBİ

Vali Dr. Ozan Balcı, OKA Yatırım Destek Ofisi uzmanlarından Tokat'ın tarımının ve tarımsal sanayisinin geliştirilmesine yönelik proje yapılmasını istedi.

            Vali Dr. Ozan Balcı, Orta Karadeniz kalkınma Ajansı (OKA) Tokat Yatırım Destek Ofisi'ni ziyaret ederek, çalışanlarla tanışıp, çalışmalarla ilgili brifing aldı.

            OKA uzmanlarının da hazır bulunduğu sunumda, OKA Tokat İl Koordinatörü Mehlika Dicle, Vali Dr. Ozan Balcı’ya Türkiye’de kalkınma ajanslar, ajansların çalışma alanları, yatırım destek ofisi ve faaliyetleri, kalkınma ajansları tarafından verilen destekler, mali ve teknik destekler, Tokat’ta desteklenen programlar, doğrudan faaliyet desteği, turizm altyapı mali destek programları ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

            Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın çalışmalarını önemsediğini ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, OKA’nın bugüne kadar Tokat’ta önemli çalışmalar yaptığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

            Yatırım Destek Ofisi uzmanlarından Tokat'ın tarımının ve tarımsal sanayisinin geliştirilmesine yönelik proje yapılmasını isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, OKA çalışanlarına işlerinde başarılar diledi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat