10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Tokat Gazetemize kutlama ziyaretleri oldu. Fikren Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Fatih Kılıç’ın da bulunduğu ortamda ziyarette bulunan misafirler gazetemiz çalışanlarının ve tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

VEFAKÂR, CEFAKÂR GAZETECİLER

            Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Başkanı Şaban Ceylan ve beraberinde Başkan Vekili Abdurrahman İlhan, gazetemize kutlama ziyaret gerçekleştirdi. Ceylan yaptığı açıklamada, “Yaptığınız işlerde Allah’tan muvaffakıyetler diliyorum. Her yerde varsınız, her türlü ortamı takip ediyorsunuz ve onunla ilgili haber yapıyorsunuz. Vefakâr, cefakâr, sıkıntılı çalışma ortamlarında bile çalışmalarını daha iyi yapmaya çalışan Gazeteci arkadaşlarımızın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 

GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

            Tokat İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hidayet Arıkan, Tokat Dedeman Otel Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız ve beraberinde Müdür Tuna Özgür, ÇEDAŞ İşletme Yöneticisi Murat Akın Akkan ile İdari İşler Yöneticisi Kahraman Boyraz-İdari İşler Personeli Emircan Duvar, Esentepe Mahallesi Muhtar Adayı Celal Yarılan, GOP Lisesi Müdür Yardımcısı Mahmut Hasgül, Yazar Ayla Bağ, Soğukpınar Mahallesi Muhtarı Rasim Yılmaz, Karadeniz Yufka Kadayıf işletme sahibi Alim Yıldırım, Saadet Partisi Tokat Belediye Başkan Adayı Alparslan Akyüz ve beraberinde parti üyeleri,  Hasan Önür, Ak Parti Tokat Tanıtım Medya Başkanı Ali İhsan Gürer gazetemizi ziyaret ederek çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

ÇİÇEKLİ KUTLAMA

            Ayrıca; Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, MHP Niksar Belediye Başkan Adayı Duran Yadigar gazetemize çiçek göndererek bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadılar.

Tokat Gazetesi olarak nazik ziyaretler ve mesajlar için teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat