BAĞ EVİNDE HIRSIZLIK

Tokat'ın Turhal ilçesinde bir bağ evinden çalınan çim biçme makinesi, av tüfekleri ve televizyon sahibine teslim edildi. Olayla ilgili göz altına alınan bir kişi serbest bırakılırken, iki şahsın aranması devam ediyor.

            Tokat'ın Turhal ilçesi Hamide köyünde ikamet eden bir şahıs, boş bağ evinden 1 adet çim biçme makinesi, 1 adet ruhsatlı otomatik av tüfeği, 1 adet LCD televizyon ve 1 adet havalı tüfeğin çalındığını Jandarma ekiplerine bildirdi.

            Tokat İl Jandarma Komutanlığı Turhal İlçe Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışma sonucunda hırsızlık olayının üç şüpheli tarafından gerçekleştirildiği tespit edildi. Şüpheliler tarafından çalınan malzemelerden av tüfekleri, şüphelilerin ev ve eklentilerinde yapılan aramada, televizyon ve çim biçme makinesi sattıkları ikinci el eşya ticareti yapan şahıslara ait iş yerinde bulundu. İfadeleri alınan şüphelilerden ikisi çıkarıldıkları adli makamlarca serbest bırakıldı. Bir şüpheli gözaltına alındı. Firari olan iki şüphelinin yakalanması için çalışmalara devam edilirken, olayda çalınan malzemeler gerçek sahibine teslim edildi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat