“HİZMET AŞKI ENGELSİZ GÖNÜL İŞİDİR”

06  Kasım 1989 Tokat Reşadiye doğumlu olan Er 3 çocuklu Er ailesinin 2.  Çocuğu olarak doğdu. Yüzde 97 bedensel engelli olarak dünyaya gelen Er, çocukluk yıllarında özel öğrencilere gerekli ilgi ve alaka verilmediğinden okula gidemediğini kendi azmi ve çabasıyla dışarıdan ilk, orta ve liseyi bitirdiğini söyledi.  Üniversiteyi bitirmenin de hayalleri arasında önemli bir yer kapladığını vurgulayan Er, hali hazırda Orman İşletme Şefliğinde İŞKUR aracılığı ile mevsimlik işçi olarak çalışıyor. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde gönül verdiği Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Reşadiye ilçesi encümen aday adayı oldu. 

            İlçe encümeninde engelli vatandaşların sesi olmak istediğini belirten Hüseyin Er, “Engeli olan her birey için şunu söyleyebilirim ki; sakın kendi kabuğunuza çekilmeyin. Sizler de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeter ki inanın.” dedi.

            31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleriyle, milletin teveccühünü kazanıp yerel yönetimlerde sorumluluk almak istediğini söyleyen Hüseyin Er açıklamasının devamında şunları kaydetti:

            “Reis'imizin gençlere ve engelli bireylere vermiş olduğu destek beni Reşadiye'mize hizmetkar olmaya daha da azmettirmiştir. İlçemizde görmüş olduğum bazı eksikleri birde benim gözümden görün istedim. Çözüm yollarını hep beraber bulalım. Bu davaya elimi ayağımı değil gövdemi koydum. Eğer bana bu kutlu görev verilirse sizlerin gören gözü, duyan kulağı olacağım sizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Yıllardır makûs talihini yenemeyen bir Reşadiye'miz var. İnşallah iyi bir yönetim ile beraber hak ettiği yeri alacağına inanıyorum.

           Belediye başkanımız ve encümen ağabeylerimizin bu zamana kadar göstermiş oldukları özverili, tutkulu, iyi niyetli ve gayretli çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Siyaset bir bayrak yarışıdır. İnşallah değerli ağabeylerimizden alacağımız bayrağı en iyi şekilde dalgalandıracağız. Seçim sonucunun milletimize, ülkemize, demokrasimize ve siyasi hayatımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bana vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederim. İyi ki varsınız iyi ki Reşadiyeliyim.”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat