PLEVNE, ZİRAAT BANKASI'NA SET VERMEDİ

Voleybol Efeler Liginin 16. hafta maçında  Tokat Belediye Plevnespor kendi sahasında, Ziraat Bankası'nı 3-0 mağlup etti.

            Ali Yücel Spor Salonunda oynanan maçın ilk setinde Plevnespor ilk sayıyı alarak başladı. 23 dakika süren ilk seti Belediye Plevnespor 25-19 kazanarak skoru 1-0 yaptı. İkinci set Ziraat Bankası'nın üstünlüğüyle başladı. 10'uncu sayıdan sonra her iki taraf da karşılaşmayı başa baş götürdü. Her iki takımın aldığı molalar ve yaptığı oyuncu değişiklikleri dolayısıyla karşılaşma durağan geçti. 34 dakika süren ikinci seti de Belediye Plevne 26-24 olarak skoru 2-0 yaptı. Çekişmeli geçen üçüncü sette her iki taraf üst üste sayılar elde etti. Üçüncü sette de başa baş mücadele devam etti. 33 dakika süren üçüncü setti Belediye Plevne 28-26 kazanarak karşılaşmada galip olan taraf oldu.

           

Hakemler Hakkı Demiralay ve Yasin Okumuş'un yönettiği maç ilk set 23 dk, ikinci set 34 dk, üçüncü set 33 dk olmak üzere toplam 90 dakika sürdü.

Hakemler: Hakkı Demiralay, Yasin Okumuş

Tokat Belediye Plevne: Vefa Yılmaz, Turgay Doğan, Murathan Kısal, Daudi, Bahov, Halil İbrahim Akşeker (Semih Çelik, Firkal, Bedirhan Bülbül, Yiğit Onaylı)

Ziraat Bankası: Enes Atlı, Jovovic,Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Cafer Kırkıt)

Setler: 25-19, 26-24, 28-26

Süre: 90 dakika (23, 34, 33)

    

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat