İL ÖZEL İDARESİ VE KÖYDES YATIRIMLARI GÖRÜŞÜLDÜ

Özel İdare ve KÖYDES Yatırımları toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.

            Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıda İl Özel İdaresi ve Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2018 yılında il genelinde yapmış olduğu çalışmalar ile 2019 yılında yapılacak faaliyetler hakkında bilgiler verildi.

            KÖYDES ve İl Özel İdaresi bütçesinden yapılan köy yolları, yol genişletme, onarım ve tesviye, asfalt,  sathi kaplama, istinat duvarı, menfez ve köprü çalışmaları, çevre temizliği ile ilgili yapılan çalışmalar, içme suyu, kanalizasyon ve sondaj çalışmaları gibi köylerin altyapı hizmetleri hakkında detaylı sunum yapılırken, 2019 yılı KÖYDES ve İl Özel İdaresi ödenek durumu görüşüldü.

            Köyler için yapılan yatırımları önemsediğini ve güzel işler yapıldığını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, il ve ilçelerimizde İl Özel İdaresi ve KÖYDES bütçesi ile yapılacak yatırımlarda koordineli çalışılmasını ve yapılan işlerin takipçisi olunmasını istedi.

            2019 yılında yapılacak faaliyetler hakkında da bilgilerin verildiği toplantıya Vali Yardımcısı Mehmet Suphi Küsbeci, kaymakamlar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, İl Özel İdaresi yöneticileri ve KÖYDES personeli katıldı.

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat