İLKER BEKLER, “TURHAL’A KENDİMİ ADAMAYA GELDİM”

AK Parti Turhal Belediye Başkan Adayı Harita Mühendisi İlker Bekler, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

            Seçim gününe kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği yol haritası kapsamında Turhal’da çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağını belirten Başkan Adayı İlker Bekler, Turhal esnafıyla görüşmelerine devam ediyor.

            AK Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan, AK Parti Turhal İlçe Başkanı Abdullah Ay, Turhal’ın önceki dönem Belediye Başkanlarından Duran Evren ve Ali Gözen’le birlikte esnafları, sivil toplum kuruluşlarını, odaları ve vatandaşları ziyarete devam eden İlker Bekler, Turhal için bugüne kadar emek vermiş tüm Belediye Başkanlarına teşekkür etti.

            Ziyaretler sırasında vatandaşlarla hasbihal ederek, Turhal’a ilişkin görüşleri dinleyen Başkan Adayı Harita Mühendisi İlker Bekler basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Çocuklarımızın, gençlerimizin umutla baktıkları bir gelecekleri için işimizi gönülden yapmaya geliyoruz.Hayalimiz, gayemiz, çabamız; İnsanlarımızın huzurla yaşadığı, daha yaşanabilir ve geleceğe miras bir Turhal’ı inşa etmektir.

GÖNÜL, SAMİMİYETTİR, HASBÎLİKTİR, HESABÎLİK DEĞİL

            Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik belirlediği vizyon doğrultusunda Gönül Belediyeciliği ile Turhal’ımızı kavuşturacağız.

            Gönül samimiyettir, gönül azimdir, gönül gayrettir, gönül hasbiliktir. Bizler de bu düsturla Turhal’ımızda en iyi şekilde hizmet etmek arzusundayız. Turhal’ın dertlerine derman olmaya, Turhal'a kendimi adamaya geldim.

            Bugüne kadar gönülleri fethetmek için çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak amacıyla Turhal’ın her bir köşesinde vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Zamanlarını, güler yüzlerini, selamlarını bizlerden esirgemeyen tüm esnaflarımıza, komşularımıza, vatandaşlarımıza bütün kalbimle teşekkür ediyorum.

            Yapacağımız çok iş, Turhal’ın hizmetine sunacağımız çok güzel projelerimiz var. Rabbim bizleri bu muhabbet ve teveccüh karşısında mahcup etmesin." dedi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat