ZİLE’DE MHP SEÇİM BÜROSU AÇILDI

Zile'de Milliyetçi Hareket Partisinin seçim bürosu açılışı yapıldı. Tokat Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Yücel Bulut’un yapılan açılışa 3 bin üzerinde vatandaş katıldı.

            Açılış programında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Zile İlçe Başkanı Ahmet Ziraatci, Zile’nin burçlarına üç hilali dikeceklerini söyleyerek, “99 yılında Cumhuriyet Halk Partisinden devraldığımız belediyenin, tüm borçlarını ödedik. O dönem belediye meclis üyesi olanlar şimdi adaylar. Değişen bir şey yok. Milliyet Hareketçi Partisinde küskünler var diyenlere bu meydan en güzel cevabıdır.” şeklinde konuştu.

"ZİLE'MİZİN KAPISINA HACİZ GETİRDİLER"

            Milliyetçi Hareket Partisi Zile Belediye Başkan Adayı Ali Özgan, kimsenin Zile Belediyesi üzerinden kendi çıkarları doğrultusunda yön çizemeyeceğini belirterek, “Belediye birilerinin kazanç sağlayacağı bir yer değildir. Belediyeler millete hizmet için vardır. Artık kapalı konuşmaya da gerek yok. Zile Belediyesi’nde olanları bilmeyen yok. Güzel Zile’mizi borç batağına sürüklediler. Kapısına haciz getirdiler. Kirli çıkar ilişkileri bir bir ortaya saçıldı. Belediye yeterli şekilde hizmet edemez hale geldi. Yine aynı kişiler Zile’nin önüne farklı adaylar çıkardılar. Benim memleketimdeki hiçbir kimse oy vermez. Zile’mizi ulusal basının diline düşürenleri söylemek bizim boynumuzun borcudur.” şeklinde konuştu ve herkesin oylarına talip olduğunu belirtti.

"ZİLE'Yİ HASRET KALDIĞI GÜNLERE DÖNDÜRELİM"

            15 Temmuz gecesi Devlet Bahçeli’nin, "Benim adım Devlet Bahçeli. Ben Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanıyım. Ben ve dava arkadaşlarım olduğu sürece hiç kimse bu ülkede seçilmiş Cumhurbaşkanını alaşağı edemeyecektir.” sözlerini hatırlatarak ihanet çetelerine meydan okuduklarını belirten Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Gelin Zile’de herkesin ortak aklı olan, işte oy verilecek parti denilen, Milliyetçi hareket Partisini ortak aklın sesi haline getirelim. Zile’yi hasret kaldığı günlerine geri döndürelim. Zile’yi bu hale getirenlere bir daha yetki vermeyerek gereken mesajı verelim. Gelin 31 Mart’ta Ali Özgan’ı Zile’nin Belediye Başkanı yapalım.” dedi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat