HENTBOL'UN YILDIZLARI TOKAT'TA

Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Çeyrek Final müsabakalarında yarı final vizesi alan takımlar belirlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü koordinesinde Sporun yaygınlaştırılması ve alt yapı sağlanması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması gibi hedefler doğrultusunda ANALİG, 2018-2019 sezonu Voleybol Çeyrek Final Müsabakaları Tokat’ta gerçekleştirildi.

17 ilden 24 takım 360 sporcu ve 40 idareci, antrenör olmak üzere toplamda 400 kişinin katılımlarıyla 01-03 Mart 2019 tarihleri arasında Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Ali Yücel Spor Salonu ile Gaziosmanpaşa Üniversitesi BESYO Spor Salonunda düzenlendi.

 

Üç gün boyunca gerçekleştirilen çekişmeli ve heyecan dolu maçlar ile tamamlandı. Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Çeyrek Final müsabakaları sonunda gruplarında ilk iki dereceyi elde ederek yarı final vizesi alan il karması takımların madalya ve başarı belgeleri ile çeyrek final müsabakalarında mücadele eden tüm takımların katılım belgeleri için tören düzenlendi.

Sporculara madalyaları; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Besler, Anadolu Yıldızlar Ligi İl Temsilcisi Orhan Kılıç, Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Tuncay Ereksen, Hakem Gözlemcisi Hatice Kürkçü ve Antrenörler tarafından takdim edildi.

 

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat