AVUKAT RECEP ÜNAL VE AVUKAT MUSTAFA KOÇAK HALI SAHA TURNUVASI BAŞLADI

Tokat Barosu tarafından düzenlenen “Avukat Recep Ünal ve Avukat Mustafa Koçak Halı Saha Turnuvası” ismiyle anılan 9'ncu geleneksel halı saha turnuvası başladı.

            Tokat Barosu “Avukat Recep Ünal ve Avukat Mustafa Koçak Halı Saha Turnuvası”nda il merkezi ve ilçelerde görev yapan avukat, savcı, hakim, adliye personeli, avukat katipleri ve baro personellerinden oluşturulan 8 takım mücadele edecek.

            Turnuva, Tokat Baro Başkanı Av.Melih Yardımcı, sporcular ve taraftarların katıldığı program ile başladı. Baro Başkanı Av.Melih Yardımcı turnuvaya ilişkin yaptığı açıklamada, "Turnuvaya çok sayıda meslektaşımız, hakim ve savcılarımız katılıyor. Turnuvamızın dostluk ve beraberlik içerisinde geçmesini diliyorum. Spor insanlar arasındaki iletişimi ve takım ruhunu güçlendirmektedir. Turnuvada yarışacak olan tüm takımlara başarılar dilerim" dedi.

            Turnuvaya yakın zamanda vefat eden Avukat Recep Ünal’ın oğlu Savaş Ünal ve geçen yıl hayata gözlerini yuman Avukat Mustafa Koçak’ın oğulları Yasin Koçak ve Yasir Koçak’ın başlama vuruşları ile başlandı.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat