"SEÇİMLERLE KAZANAN TURHAL OLACAK"

AK Parti Turhal Belediye Başkan Adayı İlker Bekler, siyasetten beklentilerinin gönüller kazanmak olduğunu belirterek, "Seçimlerde el ele gönül gönüle vereceğiz, kazanan Turhal olacaktır. Belediyecilik, vizyon işidir, proje işidir, gönül işidir." dedi.

            AK Parti Turhal İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen Mahalle buluşmalarından ikincisi Turhal Meydan Mahallesinde gerçekleştirildi. Kova Mahallesi, Pazar Mahallesi, Camii Kebir Mahallesi ve Meydan Mahallesi sakinlerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen Mahalle Mitinginde konuşma yapan AK Parti Turhal Belediye Başkan Adayı İlker Bekler, 31 Mart’ta sandıklara rahmet yağacağını ifade etti.

            Harita Mühendisi İlker Bekler yaptığı konuşmada, “Bizim siyasetten beklentimiz sadece gönüller kazanmaktır. Milletimizin duasıyla çıktığımız bu yolda arzumuz emelimiz, Milletimizin rızasını kazanmaktır. Belediye Başkanlığı vatandaşlarımıza hizmet makamıdır. Size hizmet etmek bizim için onurdur, şereftir. Seçimlerde el ele gönül gönüle vereceğiz, kazanan Turhal olacaktır.

Belediyecilik, vizyon işidir, proje işidir, gönül işidir. Bunların hepsi bizlerde var. Bu teşkilatın içerisinde 15 yıldır görev yaptık. Gençlik Kollarında görev yaptık, Belediye Meclis üyesi olduk ve 15 yıldır Turhal Belediyesinde harita mühendisi olarak görev yaptım. Ali Gözen Başkanımızla 10 yıl, Yılmaz Bekler Başkanımızla 5 yıl her türlü projede görev aldık. Turhal’ımız için çalışan önceki dönem Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Turhal’ı adım adım biliyoruz. Amacımız devralacağımız Turhal Belediyesinde sizlerle birlikte çalışmak.

Bizim siyasetimizde ‘Sen, Ben’ olmayacaktır. Gönül Belediyeciliği yapacağız. Halkla rağmen Belediyecilik yapmayacağız, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda projeler yapıp hep beraberce uygulamaya koyacağız.

Bizler bu topraklara yeni gelmedik, bu millet yeniden ayaklarının üstünde durma mücadelesi veriyor. Beka mücadelemiz devam ediyor. Bu mücadeleye ortak olun. Biz AK Partiliyiz, bizim liderimiz dünya mazlumlarının umudu Recep Tayyip Erdoğan’dır. Yapılan gizli pazarlıkların farkındayız ve Allah’ın izni ile bu oyunları bozacağız. Kim el ele kim kol kola geziyor bunun farkındayız. 31 Mart’ta Turhal’dan, Tokat’tan, Türkiye’den öyle bir mesaj vereceğiz ki; dünya bunu konuşacak.

31 Mart’ta sandıklara rahmet yağacak inşallah. Çünkü siz her şeyin en iyisine layıksınız” dedi.

Başkan Adayı İlker Bekler Ziya Gökalp’in Asker Duası ile konuşmasını sonlandırdı.

"Yolumuz gaza, sonu şehâdet,

Dinimiz ister sıdk ile hizmet,

Anamız vatan, babamız millet,

Vatanı ma'mur eyle Yârabbi!

Milleti mesrur eyle Yârabbi!"

            Bekler daha sonra Meydan Mahallesi Mitingine katılanlarla birlikte öz çekim yaparak, katılanlara teşekkür etti.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat