BAKAN KASAPOĞLU GENÇLERLE BULUŞTU

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  gittikleri her ilde, ilçede gençlerle buluştuklarını, gençleri çok önemsediklerini  belirterek, "Gençlerimizi sevdiğini ve gençleri önemsediğini hem ifadesiyle hem de icraatlarıyla ortaya koyan bir liderimiz var" diye konuştu.

            Bakan Kasapoğlu, Balıkesir Hasan Basri Çantay Gençlik Merkezi'nde gençlerle bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada, gençleri yarınlara hazırlamakla kendilerini sorumlu hissettiklerini kaydeden Bakan Kasapoğlu, "Çünkü yarın bu ülkeyi sizler emanet alacaksınız. Tıpkı bugün bizlerin emanet aldığı gibi. Sizler de daha güzel bir şekilde ülkemizi daha güçlü yarınlara ulaştıracaksınız. Bizim amacımız da sizi bugünlerden yarınlara hazırlamak için her ne imkan var ise seferber etmek" şeklinde konuştu.

            Gençleri yarınlara hazırlamak için yerel yönetimlerle de iş birliği içinde olacaklarını vurgulayan Bakan Kasapoğlu, şunları kaydetti:

            "Elbette biz bunu merkezi yönetim olarak yaptığımız gibi yerel yönetimlerimizle de iş birliği halinde yapacağız. Hem onlar çalışıyor hem biz çalışıyoruz. Hem de ortaklaşa yaptığımız birtakım çalışmalar var. Biz yerel yönetim ve merkezi yönetim iş birliğini çok önemsiyoruz. Oluşacak sinerjiyi çok önemli ve kritik görüyoruz. İnşallah hem büyükşehirlerimizde hem de ilçelerimizde gençlerimiz ve kadınlarımız öncelikli olmak üzere çok daha güzel imkanları sizlere hazırlamak için var gücümüzle çalışacağız."

"Bakanlığımızla diyaloğunuzu iyi ve güçlü tutun"

Bakan Kasapoğlu, gençleri çok önemsediklerini yineleyerek,  "Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman vurguladığı konu; gençler. Gençlerimizi sevdiğini ve gençleri önemsediğini hem ifadesiyle hem de icraatlarıyla ortaya koyan bir liderimiz var’’ dedi.

            Bakan Kasapoğlu, gençler için her imkanı, her fırsatı kullanmaya devam edeceklerini, bu konuda gençlerin bu sürece katkılarının çok önemli olduğunu dile getirerek, ‘’Gençlik ve Spor Bakanlığı sizlerin bakanlığı. Bakanlığımızla diyaloğunuzu iyi ve güçlü tutun" diye konuştu.

            Toplantı, Bakan Kasapoğlu’nun konuşmasının ardından soru-cevap bölümüyle devam etti.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat