VALİ YARDIMCISINDAN EMNİYET TEŞKİLATINA KUTLAMA

Tokat Vali Yardımcısı Niksar Kaymakam Vekili Dr. Mehmet Gödekmerdan Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Polis Haftası kutlamaları kapsamında bir mesaj yayınladı

            Vali Yardımcısı, mesajında “Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden itibaren halkın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış ve günümüzde de aynı kararlılık ve azim ile bu görevini sürdürmektedir” ifadelerine yer verdi.

            Tokat Vali Yardımcısı Niksar Kaymakam Vekili Dr. Mehmet Gödekmerdan mesajında şu ifadelere yer verdi: “ 174 yıllık köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip Emniyet Teşkilatımız, Atamızın izinde ve Yüce Milletimizin hizmetinde olmak üzere emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir. Bu anlayış doğrultusunda, tüm emniyet mensuplarının üstlendikleri bu kutsal görevi, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için en başarılı ve en verimli bir şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine olan inancım tamdır.”

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat