"YATIRIMLARI BİRLİKTE HAYATA GEÇİRECEĞİZ"

Turhal Belediye Başkanı İlker Beklerin görevi devralmasıyla birlikte başlayan “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor.

            Başkanlık katına gelen vatandaşların tamamını makamında kabul eden ve hayır dualarını alan Bekler'e kurum ve kuruluşlardan da ziyaretler gerçekleşiyor.

“Birlikte hayata geçireceğiz”

            Halkın yoğun ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirten Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, "Kurum ve kuruluşlarının değerli yöneticilerine, Sivil toplum kuruluşlarının kıymetli temsilcilerine ve bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni dönemde tüm kurumlarımızla uyum ve işbirliği içerisinde halkımıza hizmet edeceğiz. İlçemizin geleceğine yönelik hizmet ve yatırımları birlikte hayata geçireceğiz.

“Ayrıştırmayız, ötekileştirmeyiz”

            “31 Mart itibariyle seçimlerimiz sonuçlandı. Kazanan Turhallı hemşerilerimiz oldu. Turhal'ımıza yakışan huzur ortamı yerini aldı. Buna katkı sağlayan, İlçe başkanlığımıza, Kadın kolları başkanlığımıza, Gençlik kolları başkanlığımıza,  Belediye meclis üyelerimize, tüm Turhallı hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi hiç kimseyi ayırt etmeden gönül belediyeciliğimizle her kesimi kucaklayacağız çünkü biz ayrıştırmayız, ötekileştirmeyiz. Biz insanlarımıza hizmet için varız." diye donuştu.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat