TURHAL'DA POLİS HAFTASI KUTLAMALARI

Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası Turhal'da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

            Kutlamalar çerçevesinde ilk olarak İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin, Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer’i makamında ziyaret etti.

            İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin beraberinde polis memurları ile birlikte Kaymakam Üçer’i makamında ziyaret ederek hafta anısına kendisine çiçek takdim ettiler.

            Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ülkemizin huzur ve güvenliği için çalışan Polis teşkilatımızın 174. kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Bu vesile ile görevi başında şehit olan polislerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla anıyor, teşkilatımızın değerli mensuplarına, fedakar ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler temenni ediyorum." dedi.Etkinlikler daha sonra Cumhuriyet Meydanındaki törenle devam etti. Buradaki törende İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin Atatürk Anıtına çelenk sunarak saygı duruşunda bulundu. Daha sonra İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam eden programda günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı.

            Cumhuriyet Meydanındaki törenin ardından etkinlikler Polisevi’ndeki kutlamaların kabulü ile devam etti. Polis Haftası etkinlikleri ikindi namazı öncesinde Yenişehir Camisinde şehitlerimiz için okutulan mevlit ile sona erdi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat