MİLLETVEKİLİ BEYAZIT'TAN TURHAL'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tokat  Milletvekili Yusuf Beyazıt, Turhal Belediye Başkanı İlker Bekleri makamında ziyaret ederek  “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu.

Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt beraberinde AK Parti İl Başkanı Metin Polat ile birlikte Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yusuf Beyazıt’a, Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat’a ve İl genel meclis üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İlker Bekler, “Sayın Vekilimizin ilçemize teşrifleri bizde enerji oluşturmuştur. Seçim dönemi kampanya çalışmalarımızda da hep yanımızda yer alarak bizlerden desteklerini hiç esirgemediler kendilerine şükranlarımı arz ediyorum. Bizden önceki başkanlarımızın döneminde olduğu gibi ilçemizde gelişim ve değişim hızla devam edecektir. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da sayın vekilimizin tüm projelerimizin yanında olduğunu biliyoruz.” dedi

            Milletvekili Yusuf Beyazıt, ziyarette yaptığı açıklamada, "31 Mart yerel seçimlerinde halkımızın büyük desteğiyle seçilen Belediye Başkanımız İlker Beklere hayırlı olsun diyorum. Turhal’ın çok güzel projelerle marka şehir olması için yola çıkmış ve milletin teveccühünü kazanmış. İnşallah bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Belediye Başkanımızın her zaman yanında olacağız.” diye konuştu.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat