ALİ ÇELİK’TEN BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (Tokat TSO) Başkanı Dr. Ali Çelik, Sulusaray, Yeşilyurt ve Artova Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret ederek başarılar diledi.

SULUSARAY ZİYARETİ

            Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik, 31 Mart Seçimlerinde Sulusaray ilçesinde belediye başkanı olarak seçilen Necmettin Coruk'u ziyaret etti. Oda Yönetim Kurulu Üyesi Naci Altın'ın da katıldığı ziyarette, o sırada makamda olan Sulusaray Kaymakamı Ahmet Vezir Baycar ile de görüşüldü.

YEŞİLYURT ZİYARETİ

            Dr. Ali Çelik, beraberinde Tokat TSO Yönetim Kurulu Üyesi Naci Altın ile birlikte 31 Mart Seçimlerinde Yeşilyurt Belediye Başkanı olarak seçilen Muhsin Yılmaz'ı ziyaret etti. Çelik, Muhsin Yılmaz’a başarılar diledi. Yılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

ARTOVA ZİYARETİ

            Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik, 31 Mart seçimlerinde 2’inci kez Artova Belediye Başkanı olarak seçilen Lütvü Yalçın'ı da ziyaret etti. Oda Yönetim Kurulu Üyesi Naci Altın ile birlikte gerçekleştirilen ziyarete Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu da katıldı. Ali Çelik, belediye başkanlarına yapacakları çalışmalardan dolayı kolaylıklar diledi ve hayırlı olsun temennilerini iletti.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat