ZİYARETLERİMİZ…

Hemen her sektörde finansal darlık söz konusu iken ticari atılımda bulunmanın meşakkatli oluşunu görüyoruz.
Anadolu'da gazeteciliğin fikir ve beden emekçileri olarak işimizi sürdürülebilir kılmanın ateşten gömleğini giymişken manevi ve maddi desteğini esirgemeyen ticaret erbaplarına müteşekkiriz.
İlimizin güzide kurumu 
Tokat Seyahat Aş'nin kıymetli ismi Ahmet Arat ile sohbet ettik. Basın İlan Kurumu Genel Kurul Üyeliği yapmış olması, bizi en iyi anlayanlardan biri olmasını da sağlamaktadır. Nitekim, gazeteciliğin toplumsal yararı göstererek yürütülmesinde finansal ağırlığı üstlenen Basın İlan gelirlerinin günbegün azaldığını en iyi bilenlerden birisidir. Böylesi bir ortamda abonelik ve hususi reklam geliri elde etmek gerektiğini vurgularken ilimiz ticaret erbaplarına mesajımızın iletilmesine katkısı oldu.
Bize heves veren varlığı için teşekkürler. Şehrimizin her sektörde ticari hareketliliğini hevesle, ümitle yürüten, yardımlaşma ile zorlukları aşan zihniyete ihtiyacı var çünkü...

**

İstiyoruz ki Tokat'ımızda ticaret canlı olsun. Ticaretin canlılığı sektörleri sürdürülebilir, istihdamı artırabilir kılsın.
Artvinli hemşehrilerimizden Artvinliler Derneği Başkanı Halil İbrahim Akgül'ün Köprübaşı mevkiinde açmış olduğu HALİL İBRAHİM SOFRASI'nda konuk olduk. Tarihi Taşköprü, Yeşilırmak'ı seyrederken Cağ Kebabını tattık.
Ticaretinde bereketli olsun. 
Tokat ve Fikren Gazetemizin okunabileceği yeni bir abonemizin olması, gazeteciliğin sağlıklı bir temelde yükselmesine de vesile olacaktır.
Hayırlı uğurlu olsun.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat