BAŞKAN SARGIN, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Zile Belediye Bağında kamp yapan öğrencilerle bir araya gelen Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, öğrencilerle kısa bir toplantı gerçekleştirdi.

            Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Zile Dinçerler Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencilerinin Zile Belediye Bağında gerçekleştirdiği kampa katılan Başkan Sargın, öğrencilerin sorunlarını hakkında bilgi aldı.

            Öğrencileri Zile Belediye Bağı’nda ağırlamaktan çok memnun olduklarını belirten Başkan Sargın “İlkbaharın gelmesiyle birlikte Zile de renkler ve hayat her geçen gün daha da canlanmaya başladı, haliyle çeşitli nedenlerle Zile’ye gelen ziyaretçi sayımızda artırıyor. Türkiye’nin farklı noktalarından Zile’ye okumaya gelmiş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulunda eğitim gören öğrenci grubumuz 2 gün boyunca Zile Belediye Bağında kamp yaptılar. Bizde kendileri ile bir araya gelerek sorunlarını ve isteklerini dinleme fırsatı bulduk. Gençlerin bakış açıları bizim çok önemli. Öğrencilerimizin düşüncelerini ve bakış açılarını dinlemek bundan sonraki çalışmalarımızda katkısı olacağına inanıyorum. Belki çoğu ilk defa Zile’ye geldi ama şehrimizin güzellikleri hafızalarında yer edindi, bu güzellikleri eminim gittikleri her yerde anlatacaklardır. Bu tür organizasyonlarda bizim amacımız daha fazla yerli ve yabancı turiste ulaşmak, daha çok turist çekmek, bu vesileyle okul yönetimi ve hocalarına teşekkür ediyorum, öğrenci arkadaşlarımıza da hayat boyu başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat