GENÇ GÖRÜNMENİN YOLU BOTOXTAN GEÇER

Botox yüzde beliren kırışıklıkları ve ince çizgileri yok etmek için kullanılan ameliyatsız tedavi yöntemidir. Birçok insan cildinin yaşlanmasını, kırışmasını istemez. Daha genç görünmek insanları mutlu eder.

Yaşlanmak kaçınılmazdır ama etkilerini azaltmak ya da geciktirmek elimizdedir. Ameliyatsız olması sebebiyle genç kalmak isteyen hem erkek hem kadınlar botox yöntemi için bizlere başvurmaktadır. Klinik ortamında 10 dakikada yapılabilen botox uygulamasının etkisi ikinci günden itibaren başlar ve 8 aya kadar devam eder. Eğer uzman bir hekimle çalışıyorsanız yani hekiminiz mükemmelse ve deneyimliyse botoxtan korkmanıza hiç gerek yok. Botox kadınlardan sonra erkekler arasında da en yaygın uygulanan estetik uygulamalar arasında ikinci sırada. Listenin başında ise gönüllerin efendisi saç ektirme var. Botox, ifadesini düzeltmek isteyenler için de güzel bir yöntem. Sürekli öfke ve mutsuzluk çizgileri olanlar, sert ifadelerinden kurtulmak isteyenler de başvurup botoxun nimetlerinden yararlanıyor.

Botox uygulamalarında isterseniz kırışıklıklar yok edilir, isterseniz kaşlarınızı kaldırabilirsiniz, bu size kalmış. Yalnızca istediğiniz şeyi hekiminize söylemeniz yeterli. Tabi hekiminizin botox deneyimi de çok önemli. Kendinizi uzman ellere bırakın. Çünkü botox uzmanlık ister ve yalnızca uzman hekimlerden destek alalım.

Çoğu insan botoxun yalnızca estetikte kullanıldığını düşünür oysa nörolojik vakalarda ve göz hastalıklarında da kullanılıyor. Terleme problemi olan kişilerde terlemeyi durdurmak için kesin çözüm. Etkisini bir iki günde gösteriyor. Dipnot olarak; Botox randevularınıza giderken yarım saat önce gitmeye çalışın . Çünkü önce botox uygulanacak alan uyuşturulur ve hastanın konforu sağlanır sonra botox uzman hekimler tarafından itina ile yapılır. Saygılar.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat