PLAY-OFF EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig Play-Off eşleşmeleri ile maç programı belli oldu

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de oynanan karşılaşmalar sonucunda gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar Play-Off oynamaya hak kazandı. Lig statülerine göre ilk maçlar gruplarında 4. ve 5. sırada yer alan takımların sahasında oynanacak.

TFF 2. Lig'de çeyrek final müsabakaları 9, 13 Mayıs, yarı final müsabakaları 17 ve 21 Mayıs tarihlerinde; final müsabakası ise 28 Mayıs 2019 Salı günü oynanacak.

TFF 3. Lig'de ise yarı final müsabakaları 10 ve 15 Mayıs tarihlerinde; final müsabakaları ise 22, 23 ve 24 Mayıs tarihlerinde oynanacak. Final merkezleri ise daha sonra ilan edilecek.

3. LİG PLEY-OFF YARI FİNAL MAÇLARI

10 Mayıs 2019   SAAT 15.00       KIZILCABÖLÜKSPOR     - ESENLER EROKSPOR

                        SAAT 16.00       NEVŞEHİR BLD. SPOR    - TİRE 1922 SPOR

                        SAAT 16.00       YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.  - KOCAELİSPOR

                        SAAT 16.00       SERİK BLD. SPOR          - KARACABEY BLD. SPOR A.Ş.

                        SAAT 16.30       ERGENE VELİMEŞE        - NAZİLLİ BLD.SPOR

                        SAAT 20.30       KARŞIYAKA                  - VAN BÜYÜK ŞEHİR BLD. SPOR

15 MAYIS 2019 SAAT 15.00       VAN B.ŞEHİR BLD.        - KARŞIYAKA

                        SAAT 16.00       NAZİLLİ BLD. SPOR       - ERGENE VELİ MEŞE SPOR

                        SAAT 16.00       ESENLER EROKSPOR      - KIZILCABÖLÜKSPOR

                        SAAT 16.00       KARACABEY BLD.SPOR  - SERİK BELEDİYESPOR

                        SAAT 18.00       TİRE 1922 SPOR            - NEVŞEHİR BLD.SPOR

                        SAAT 19.30       KOCAELİSPOR               - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.

**

2. LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

09 MAYIS 2019 SAAT 16.30       SARIYER                       - KASTAMONUSPOR 1966

                        SAAT 16.30       TUZLASPOR A.Ş.           - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR

                        SAAT 20.30       ŞANLIURFASPOR           - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

                        SAAT 20.45       SAKARYASPOR A.Ş.       - YILPORT SAMSUNSPOR

13 MAYIS 2019 SAAT 15.30       KASTAMONU 1966        - SARIYER

                        SAAT 16.00       FATİH K.GÜMRÜK A.Ş.  - ŞANLIURFASPOR

                        SAAT 16.00       MANİSA B.ŞEHİR           - TUZLASPOR A.Ş.

                        SAAT 20.30       YILPORT SAMSUNSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat