KARACAN BUGÜN TOKAT’TA

Karacan: “Tokatspor A. Ş başkanı tarafından ortaya konulmak istenen kulübü kapatma iradesi Tokatspor Derneğinin iradesi değildir ve bu iradeye cevabımız sert olacaktır.”

Tokatspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan ve kulübün A.Ş. olmasında öne çıkan isimlerden Tokatlı hemşehrimiz ünlü spor yazarı ve programcısı Okay Karacan, bu zamana kadar yaşananları, kendisinin durumuyla ilgili merak edilen konuları konuşmak üzere bir basın toplantısı tertip edeceğini duyurmuştu.

            Dernek Yönetiminde Basın Sözcülüğü görevini hali hazırda yürüten Okay Karacan’ın basın toplantısı bugün (09 Mayıs Perşembe) saat 15.00’da Dedeman Otel’de olacak. Karacan kamuoyuna dönük bilgilendirmesinde, şahsi sosyal paylaşım hesabından şunları yazmıştı:

            “Sevgili Tokatspor Camiası

Tokatspor A. Ş başkanı tarafından ortaya konulmak istenen kulübü kapatma iradesi Tokatspor derneğinin iradesi değildir ve bu iradeye cevabımız sert olacaktır. Şunu bilmenizi isterim ki ben ve dernek üyesi arkadaşlarım 2018 Ağustos'ta A. Ş bünyesinde etkisiz hale getirildik, İstenmedik. Yani bu sezon içi icraatlarında zerre imzamız yoktur. 

Haziran 2018'den bugüne kadar yaşanan tüm olayları en ince ayrıntısına kadar. Kim kime ne söz verdi. Tokat ve İstanbul'da kim sözünde durmadı. Kim kurnaz siyasetler yaparak ayak oyunu çevirdi. Kim teknik direktörcülük oynadı. Kim kibirden beslendi. Tokatta kim telefonlarıma çıkmadı. Kim ikili oynadı. Hepsini anlatacağım. Başta kaptan Berat Çetinkaya olmak üzere tüm futbolcu kardeşlerime bu armaya ve işlerine duydukları saygı nedeniyle sonsuz teşekkür ederim. Cep harçlıkları bile olmadan sonuna kadar mücadele verdiler. Keşke birlikte çalışabilseydik. Haklarını helal etsinler. Tokatspor'a ve şehre gösterdikleri hürmet ve saygıyı hiç unutmayacağım. Bir abi olarak her zaman yanlarında olacağım. 9 Mayıs Perşembe günü tüm gerçekleri anlatacağız. Tokat'taki basın toplantısına tüm medya davetlidir. Bu basın toplantısı Tokatspor A. Ş. adına değil Tokatspor Derneği adına gerçekleştirilecektir. Yer ve zamanı ile ilgili bilgi tarafınıza iletilecektir. Tokatspor Derneği Adına / Okay Karacan”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat