TOGÜ'DE PROJE GÜNLERİ

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi tarafından gerçekleştirilen “Proje Günleri” başladı.

            Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakülte Şehit Ferhat Kaya Konferans Salonunda gerçekleşen Proje Günlerine, TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Gökçe, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sefa Tarhan, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

            Proje Günleri açılış konuşmasını Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sefa Tarhan yaptı. Prof. Dr. Tarhan, “Bu sene 8. düzenlediğimiz geleneksel hale gelen proje günlerimizi başlatıyoruz. Bu seneki proje günlerimizde bireysel çalışma yok tüm çalışmalar ekip ruhuyla hazırlanmış. Bu bizim açımızdan mutluluk verici bir durum.” dedi.

            Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Gökçe ise, “geleneksel hale gelen proje günlerine katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Sevgili öğrenci arkadaşlarım bu şekilde düzenlenen proje günlerine yarışmalara katılmanızı istiyoruz. TÜBİTAK etkinliklerine projelerinizle katılım sağlayın kazanamazsanız bile bu tecrübe ilerisi için sizlere deneyim kazandırır.” dedi.

            Açılış konuşmaları sonrasında, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Fenercioğlu, “Mühendislik ve İnovasyon” konusunda bir sunum gerçekleştirdi. Sunum sonrasında öğrenciler tarafından hazırlanan projelerin açılışı yapıldı. Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Gökçe ve akademisyenler projeler hakkında öğrencilerden bilgi aldı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat