SERKAN ÖĞRETMEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Önceki gün bisikletle istinat duvarından düşerek hayatını kaybeden öğretmen, son yolculuğuna uğurlandı.

            Olay önceki gün akşam iftar saatlerinden önce gerçekleşti. Kaşıkcı Bağları Mahallesinde bir sitenin arkasındaki yolda ilerlerken bisikletiyle istinat duvarından düşen Serkan Gökçe (37), kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Öğretmen Gökçe'nin Öğretmenevi Müdürü Orhan Gökçe'nin oğlu olduğu öğrenildi.

            Gökçe'nin cenazesi dün Tokat Devlet Hastanesi morgundan alınarak Alipaşa Camii'ne getirildi. Gökçe'nin cenazesi öğle namazını müteakiben son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Tokat Vali Yardımcısı Mehmet Süphi Küsbeci, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ile çok sayıda vatandaş katıldı.

            Evli ve 9 aylık kızı olan Gökçe'nin cenazesi Erenler Mezarlığında toprağa verildi.

KAZAYA TEDBİRSİZLİK Mİ NEDEN OLDU?

            Gökçe'nin ölümüne ilişkin sosyal medya hesabından taziye mesajı paylaşan Eğitim Bir Sen Tokat 1 No.lu Şube Başkanı Şaban Ceylan, "İftardan hemen önce Bisikletle istinat duvarından düşen genç öğretmen arkadaşımız hayatını kaybetti. Öğretmenevi Müdürü Orhan Gökçe'nin oğlu Borsa O.O. Öğretmenimiz Hilal Gökçe’nin eşi arkadaşımız Serkan Gökçe’ye Allahtan rahmet diliyoruz. Hayatın nişanlısıyız, ama ölümün de nikâhlısıyız. Eninde sonunda o bizi bulacaktır. Nerede, ne olacağını bilmiyoruz. Unutulduğumuz zannına kapılmayalım sakın. Savcılık tarafından mutlaka inceleme yapılacaktır ama kaza yerine bakılırsa çok önemli tedbirsizlikler olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat