"BU KEMER SANA ÇOK YAKIŞIR" YARIŞMASINA TOKAT'TAN DERECE

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Dairesi Başkanlığınca, emniyet kemeri kullanımını yaygınlaştırmak ve kamuoyu nezdinde farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen yarışmada Tokat da derece aldı. Yarışmada derece alanlara ödülleri İl Emniyet Müdürlüğü makamında takdim edildi.

            Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Dairesi Başkanlığınca, ülke genelinde araç içerisinde emniyet kemeri kullanımını yaygınlaştırmak ve kamuoyu nezdinde farkındalık oluşturmak amacıyla “Bu Kemer Sana Çok Yakışır” sloganıyla “Araç İçerisinde Emniyet Kemeri Kullanımı” temalı görsel tasarım (kısa film-fotoğraf) afiş ve slogan kategorilerinde www.bukemersanacokyakişir.com web sitesi üzerinden 09 Mayıs 2018-18 Ocak 2019 tarihleri arasında ödüllü yarışma düzenlendi.

Afiş, Slogan ve Görsel Tasarım kategorilerinde dereceye giren yarışmacılara mansiyon ödülü verilmesi kararlaştırıldı. Tokat'tan söz konusu yarışmaya “Görsel Tasarım Kategorisi” dalında katılan Turhal İlçe Emniyet Müdürlüğünde işçi olarak görevli Alaattin Kırat dördüncü olurken, aynı yarışmada “Slogan Kategorisi” dalında Turhal İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru İsmail Çetin’in oğlu Ramazan Emir Çetin, beşinci oldu.

            Yarışmada dereceye girenler için Tokat İl Emniyet Müdürlüğünde ödül töreni gerçekleştirildi. Makam odasında gerçekleşen törende İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu dereceye girenlere belge ve ödüllerini takdim ederek, başarılarından dolayı tebrik etti.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat