TOKATSPOR SAHİPSİZ KALMAZ

Küçük Dev Adam Fahri Özgen: “Umarım Devletimizin büyükleri el atar ve bu işi toparlar.”

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Tokat Şubesinin geleneksel iftar etkinliği Cumartesi günü akşamı yapıldı. Dernek Başkanı Ethem Canikli ile Onursal Başkan Ercan Süsoy’un davetiyle bir araya gelen Teknik Adamlar, ilimiz futbolunun öncüsü Tokatspor’un bu sezon A.Ş. olup ligden düşmesine dair üzüntülerini beyan ettiler. 3. Lig’de mücadele edebilmesi için neler yapılabileceğine dair görüştüler.

            TÜFAD’ın iftarına Tokatspor’un eski kulüp başkanlarından Fahri Özgen ile Mustafa Şahin de katıldı. Tokat Şube Başkanı Ethem Canikli, Fahri Özgen’e günün anısına milli takım formasını hediye etti.

            Tokatspor’un küme düşme hattında olduğu bir sezonda ateşten gömleği giyerek takımı kümede tutan ve sonraki sezon şampiyon olup 2. Lig’e yükselmesinin zeminini oluşturan Fahri Özgen, taraftarın ‘KÜÇÜK DEV ADAM’ diye tezahüratta bulunduğu bir isimdi. O günkü zor şartlarda “Tokatspor sahipsiz kalmaz!” diyerek öne çıkan Fahri Özgen, TÜFAD’ın jesti karşısında mutluluğunu belirtirken Tokatspor’un bugünkü durumuna dair de görüşlerini dile getirdi.

TOKATSPOR SAHİPSİZ KALMAZ

            Fahri Özgen, Tokatspor’un şuan ki durumundan kurtarılması için devletin büyüklerinin el atması gerektiğini söyledi ve “umarım Devletimizin büyükleri el atar ve bu işi toparlar. Toparlandıktan sonra ilimizde yine birileri çıkar bu işi götürmek için mücadelesini sonuna kadar verir. Ben kendimi bildim bileli Tokatspor sahipsiz denmekte ama her seferinde yine birileri çıktı. Tokatspor bizim her şeyimiz. Şuan üzülüyoruz ama devletimizin büyükleri bir el atarsa bu takıma sahip çıkan birilerinin çıkacağını düşünüyorum. Bugüne kadar sahipsiz kalmamış, bundan sonra da sahipsiz kalacağını düşünmüyorum.” dedi.

            TÜFAD Onursal Başkanı Ercan Süsoy da Tokatspor’un durumu için görüşlerini dile getirdi. Birlik beraberlikle mücadelenin verilmesi gerektiğini vurguladı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat